Zacznij tutaj

Chciałbyś rozpocząć przygodę odkrywania własnego potencjału?

Trafiłeś tutaj prawdopodobnie z jednego lub kilku powodów :

A) Chcesz zwiększyć świadomość i poznać swoje ciało.

B) Chcesz wzmocnić swój organizm i  poprawić jego pracę.

C) Jesteś głodny nowej praktycznej wiedzy

D) Pragniesz wskoczyć na wyższy poziom jakości życia

 

Wybierz 3 tematy, które dla Ciebie są najważniejsze

Osobiście tematy, które mnie najbardziej interesują to testosteron i dobra sylwetka, zdrowie i sprawność seksualna oraz jakościowy relaks i regeneracja. Uwielbiam wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne, im bardziej różnorodnie tym bardziej mi się podoba. Zdrowie seksualne jest niezbędnym elementem silnej psychiki i dobrego samopoczucia. Relaks i regeneracja to to co w dzisiejszych czasach jest opokom zdrowia.

Wyznajemy holistyczne podejście do zdrowia polegające na optymalizacji możliwości własnego organizmu

Metody, którymi się posługujemy w skrócie można opisać jako małe zmiany- duże rezultaty. Zbudowane w szacunku i fascynacji do ciała i mechanizmów nim rządzących.Od zarania dziejów ludzie starali się zdefiniować grupy czynników determinujących nasze zdrowie.Próbę takiej interpretacji podjął też D.D. Palmer, ojciec Chiropraktyki, który określił dobrostan jako stan oparty o trzy sfery – strukturalną, chemiczną i mentalną. Stworzył on swoistą triadę zdrowia, w której równowaga między wspomnianymi czynnikami tworzy trójkąt równoramienny.

Od słabego samopoczucia do beznadziejnej sylwetki, od bólów kręgosłupa do problemów trawiennych, od przewlekłego stresu do bezsenności, od kłopotów z pamięcią do zerowej ochoty na seks. Ta strona adresuje każdy z tych obszarów.

Gotów na przygodę w, której staniesz się najlepszą wersją siebie? Zacznij tutaj

  • Holistyczne spojrzenie (link)
  • Jakie badania wykonać i jak mierzyć postępy (link)

O nas

Łukasz Wybieralski

o mnie

Techniczna część zespołu, z wykształcenia programista a obecnie przedstawiciel firmy IT. Prywatnie jednak – pasjonat sportu, ludzkiego ciała oraz relacji międzyludzkich. Przekłada doświadczenie zawodowe i pasję na pomoc w budowaniu oraz popularyzacji projektu. 

Bernard Barski

o Mnie

Fascynuje mnie człowiek i wszystkie zagadnienia z nim związane. Od  filozofii przez naukę do aktywności fizycznej. Wiedzę swoją opieram na badaniach lub własnych doświadczeniach. Strona ta jest zbiorem danych, które zauważalnie miały wpływ na mnie i jakość mojego życia.

Najlepsze ćwiczenie to to, którego obecnie nie robisz. Różnorodność ćwiczeń poprawia zarówno odporność fizyczną jak i sprawność umysłową.

Dzięki pożywieniu można poprawić: zdrowie, energie oraz skupienie psychiczne. Jedz zgodnie z twoim ciałem.

W skrócie odpowiada za twoją regeneracje, zaburzając sen zaburzasz wszystko. Popraw jego jakość i efektywność.

Istnieje cały szereg narzędzi, które są bezpieczne i umożliwiają robienie takich rzeczy, jak zwiększanie przepływu krwi do mózgu, poprawianie zdolności poznawczych i nabywanie umiejętności, pozwalają lepiej skupić się na treningu, a nawet aby zwiększyć świadomość i zmniejszyć stres.

Dzięki połączeniu wszystkich zawartych tu elementów możesz odkryć zupełnie nowy poziom bycia.

Zastanów się, jak wygląda Twoja pierwsza godzina po (pierwszym) porannym…

Czytaj dalej

Czym jest kiszenie? Kiszenie jest jedną z najstarszych metod konserwowania…

Czytaj dalej

Nerw Błędny – The Vagus Nerve Czym jest nerw Błędny…

Czytaj dalej